ekipa

Zespół Specjalistów

Grupa Titan to firma deweloperska działająca w obszarze inwestycji mieszkaniowych i biurowo-mieszkaniowych. Wspólnicy spółki prowadzą działalność na rynku budowlanym od 1996 roku i mają na swoim koncie ponad 150 tys. m2 zbudowanej powierzchni mieszkalnej i usługowej. Grupa Titan zalicza się do wąskiego grona firm funkcjonujących w systemie zarządzania projektowego. Naszych pracowników charakteryzuje profesjonalizm, kreatywność, chęć odkrywania oraz eksploatowania nowych obszarów działalności deweloperskiej. Praca to nasza pasja, która pozwala nam na nieustanne poszerzanie horyzontów.

Grupa Titan oferuje nowoczesne mieszkania wyposażone w inteligentne systemy, które zapewniają wysoki komfort życia oraz bezpieczeństwo. Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, tym się kierujemy, dlatego decydując się na współpracę z Grupą Titan wybierasz firmę dla której liczy się człowiek i jego potrzeby.

Budujemy Zadowolenie


Misja Grupy Titan jest zgodna z dewizą: BUDUJEMY ZADOWOLENIE!

 • Jesteśmy godnym zaufania partnerem, realizującym potrzeby klientów. Jakość, fachowość i przemyślany sposób działania mają sprawić Państwu satysfakcję. Z takim przesłaniem przystępujemy do każdego projektu.
 • Inwestycje w projekty deweloperskie są wynikiem naszego doświadczenia zdobytego w trakcie realizacji wielu zadań dla klientów indywidualnych i instytucji oraz zapotrzebowaniem rynku na nowe obiekty mieszkaniowe. Pozyskiwaniem nieruchomości pod zabudowę zajmuje się grupa wykwalifikowanych pracowników. Posiadany potencjał, rozeznanie na rynku oraz współpraca ze sprawdzonymi pracowniami architektonicznymi i biurami sprzedaży nieruchomości gwarantuje naszym klientom 100% pewności powodzenia inwestycji.

 • Grupa Titan działa w branży budowlanej od 1996 roku.
 • Początkowo spółka zajmowała się produkcją i sprzedażą farb i systemów dekoracji wnętrz. Dzięki niej polscy klienci już pod koniec lat 90. poznali innowacyjne produkty malarskie i tapety natryskowe.
 • Następnie spółka przekształciła się w firmę budowlaną, a profesjonalny dział budowlany rozpoczął realizowanie inwestycji deweloperskich na terenie Krakowa.
 • Firma świadczyła usługi budowlane również poza granicami kraju, a obecnie realizuje kompleksowe usługi budowlane jako wykonawca i generalny wykonawca wielu inwestycji prywatnych oraz publicznych.

System Zarządzania Projektami w Grupie Titan:

 • Budujemy Zadowolenie, czyli hasło przewodnie naszej działalności, zobowiązuje do ciągłego doskonalenia procesów zachodzących w naszej firmie.
  Dlatego też, w celu optymalizacji działalności, zarządzania spółką bazuje na bardzo solidnie podstawie opartej na systemie zarządzania projektami. Pozwala ona na efektywne osiąganie celów projektowych przy jednoczesnej neutralizacji wpływu istniejących ograniczeń. Bo Budować Zadowolenie można wyłącznie mając pod kontrolą jakość i terminowość.

 


titan_lux_gazele_biznesu

 

Spółka już od 2008 roku otrzymuje nagrodę Gazeli Biznesu. Wyróżnienie to przyznawane jest przez biznesowo-gospodarczy dziennik Puls Biznesu, najszybciej rozwijającym się firmom, które mają ugruntowaną pozycję.

titan_lux_diamenty_forbesa

 

Wyróżnienie w rankingu diamentów Forbes’a organizowanym przez miesięcznik Forbes. Zestawienie powstaje na podstawie szwajcarskiej metody wyceny firm. Metoda ta pokazuje potencjał formy przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności powiększania sprzedaży i zysków.Chcesz z nami pracować?

kariera

Dołącz do zespołu

Grupa Titan to zespół ambitnych, aktywnych, kreatywnych osób, które nie boją się wyzwań. Naszym celem jest poszerzanie horyzontów, ustawiczny rozwój i dążenie do co krok większej profesjonalizacji wykonywanych zadań.

Jeśli posiadasz poniższe cechy, napisz do nas!

 • zdobyłeś kwalifikacje i doświadczenie w branży
 • lubisz wyzwania i nie ma dla Ciebie zadań niewykonalnych
 • jesteś osobą energiczną, kreatywną i lubiącą kontakt z innymi ludźmi